Hizmetler Oksijen Kesimi
 • Çelik konstrüksiyon gövde.
 • Çift taraflı kramayer dişli sistemi X ve Y Eksenlerde AC Servo motorlar.
 • Hassas Plazma 130/260 Amper.
 • Otomatik torch yükseklik kontrolü.
 • Hassas Plazmada Standart Markalama.
 • Aynı açıda giren ve çıkan konturlarda hızı düşürmeyen etkli kesim
 • İstenilen yerde geriye gelip kesime devam etme özelliği.
 • Standart DIN/ISO G kodları ile çalışabilme imkanı.
 • DXF,ESSI ve NC takım yolu çıktı dosyaları ile çalışabilme imkanı.
 • Tüm program parametrelerini işlem sırasında değiştirebilme olanağı.
 • 15 m/dk. İlerleme hızı.
 • İsteğe bağlı olarak X uzunluğunu arttırabilme.
 • Havalandırma sistemi.
 • Mikrojoint özelliği (Parçaları yere düşürmeden punta bırakma özelliği)
 • Optohole teknolojisiyle iyileştirilmiş saç sıfırı alma.
 • Otomatik yerleşim yazılımı.
Oksijen Kesimi
Hizmetler Rulo Boy Kesme

MetalArt olarak rulo sac kesim işlemlerinde sizlere özel sac kesim çalışmaları sunmaktayız. Uzun yıllar sektör içerisinde elde ettiğimiz tecrübelerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı başlatarak en güvenilir ve en hızlı şekilde çalışmalarımızı tamamlayarak sizlere sunmaktayız.

Rulo sac kesim ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek yeterlilikteki özel makinelerimiz, yararlandığımız yeni nesil teknolojiler ve alanında uzman olan ekibimiz ile hareket ederek zaman odaklı bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bakır plaka olarak da adlandırılan sacların kullanılabilir hale gelebilmesi için rulo sac kesim tekniklerini profesyonel şekilde uygulamaktayız.

Rulo Boy Kesme
Hizmetler Rulo Dilme

Tesisiniz ya da müşterileriniz tarafından bazı zamanlarda farklı bant genişliğine sahip olabilecek rulo dilme kesim sac talepleriniz olabilir. Bu talep ve ihtiyaçları karşılayabilmeniz için sizlere MetalArt olarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Hat yerleşimi ve tesisinizde gerekli inşa değişikliklerini statik yük dayanımlarına kadar analiz ettikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. Rulo dilme kesim işleminde rulo ağırlığı, genişliği, çapı ve dilediğiniz malzeme kalitesine göre tasarımlar geliştiriyoruz.

Rulo dilme kesim işlemi, belirli genişliklerdeki rulo haldeki sac malzemelerin açılarak belirli aralıklara sahip dairesel bıçaklar arasından geçirilmesi ve daha da dar bantlar halinde sarılması işlemidir. Rulo bekletme turnikeleri hattın yakınında rulo bekletmeyi sağlar ve rulo yükleme zamanını da azaltır.

Rulo Dilme
Hizmetler Basınçlı Kaplar

Basınçlı kaplar, içerisindeki gaz veya sıvının belirli bir basınca maruz kalmasını sağlayan kapalı bir sistemdir. Basınçlı kaplar, birçok farklı amaç için kullanılabilir. Örneğin, bu kaplar endüstriyel üretimde kullanılan kimyasalları taşımak veya depolamak için kullanılabilir. Basınçlı kapları, tasarım ve inşa sürecinde çeşitli güvenlik önlemleri alınarak üretmekteyiz. Bu önlemler, kapların yüksek basınca dayanıklı olduğunu ve potansiyel tehlikeleri minimize etmek için test etmekteyiz. Güvenlik önlemleri alınmanız ve düzenli bakımların yapılması, bu kapların güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağlar. 

Basınçlı Kaplar
Hizmetler Buhar Kazanı

Buhar kazanı, su ve buhar oluşturmak için kullanılan ve genellikle yüksek basınç altında çalışan bir kazan sistemidir. Buhar kazanlarının kullanım amacı ise elektrik üretimi, ısıtma sistemleri, sanayi süreçleri ve buharla temizlik gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Su tüpü kazanı, duman tüpü kazanı ve paket kazan gibi çeşitli birçok tasarımları vardır. Bu tasarımları, farklı işletme ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. Buhar kazanlarının düzenli bakımı oldukça önemlidir. Bakım, kazanın verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Buhar kazanları endüstriyel işletmelerde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Enerji sektörüne verimlilik ve tasarruf sağlayacak şekilde üretilen buhar kazanlarımız ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Ereğli bölgesinde kazan sacı ve buhar kazanı modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buhar Kazanı
Hizmetler Kazan Sacı

Çelik plaka türü olan kazan sacı, kazanların iç yapılarında kullanılır. Kazan sacının en belirgin özelliklerinden biri de ısıyı eşit ve düzgün bir şekilde dağıtır. kullanılacak olan ortama göre seçim yaplmalıdır. Örneğin; yüksek korozif ortamlarda paslanmaz çelik tercih edilirken, endüstriyel ortamlarda ise karbon çeliği kullanılabilir. Kazanlardaki enerji kaybı engellenerek tasarruf sağlamaktadır. Yüksek basınçlara dayanıklı çelik saclarımız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 6352 kaliteli kazan sacı modellerimiz ve daha fazla hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kazan Sacı
Online Katalog
Bir Metalartsan Markasıdır.